PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
  Prodej pozemku v Liberci - Nové Pavlovice
K prodeji nabízíme rovinatý, slunný pozemek o rozloze 8 052 m2 v lukrativní části Liberce v bezprostřední blízkosti fotbalového stadionu Slovan. Jedná se o pozemek, který v současném územním plánu není určen k výstavbě RD. Pro více informací volejte makléři.
cena   300 Kč / m2
  Prodej 2 stavebních pozemků ve Stráži nad Nisou
Nabízíme k prodeji 2 krásné stavební pozemky s jižní orientací ve Stráži nad Nisou o velikosti cca 840m2. Možno prodat i samostatně. Pozemky se nachází v klidné lokalitě dokončené zástavby nedaleko náměstí, v místě bez rušivých vlivů. Pozemek je mírně svažitý směrem k jihu a je z něj krásný výhled na Ještěd a kostel. Na hranici pozemku jsou voda, elektro a kanalizace. V místě se nachází veškerá občanská infrastruktura. Pozemek je nyní užíván jako okrasně-užitková zahrada a je lemován vzrostlými smrky a dalšími porosty, které lze v případě potřeby odstranit. Cena: 1.990,- Kč/m2
cena   1 990 Kč / m2
  Prodej stavebních pozemků v Pertolticích
Prodej stavebních pozemků s rozsáhlými loukami v Pertolticích u Frýdlantu, krásná a klidná lokalita. Celková výměra 30 161 m2 - na pozemku se nachází 2 „zbořeniště“ - možnost postavit 1-2 domy. Nádherný výhled do okolí. Elektřina a voda na hranici pozemku.
cena   1 360 000
  Prodej stavebního pozemku v Liberci
Prodáme stavební pozemek v Liberci – k. ú. Horní Růžodol, ul. Tylova o výměře 775 m2. Pozemek je určený pro výstavbu rodinného domu bez koeficientu zastavěnosti, tj. pro stavbu rodinného domu či viladomu do výšky tří podlaží, pro stavbu mateřské školy či bydlení sociálního charakteru apod. Parcela nabízí připojení na veškeré sítě - plyn, voda, elektro. Pozemek je napojen na veřejnou kanalizaci. Veškeré bližší informace zašleme na mail. Výjimečná nabídka díky své poloze blízko centra města.
cena   3 490 Kč / m2
  Prodej stavebního pozemku v Liberci - Vesec
K prodeji nabízíme stavební pozemek (oplocená zahrada a navazující pozemky) o celkové výměře 8034m2. Jedná se o krásné klidné místo u lesa v rekreační lokalitě Veseckého rybníku. Na pozemku stála stavba – objekt s číslem evidenčním. Pozemek je celoročně dostupný a nachází se na hranici katastrů Vesec a Vratislavice nad Nisou. Na pozemku je elektřina a vlastní kopaná studna. MHD a veškerá občanská vybavenost v dosahu. Možno ihned stavět. Hypotéku zařídíme.
cena   1 890 000
  Prodej pozemku pro RD v Liberci, ul. Strakonická
Prodej stavebního pozemku v Liberci, ul. Strakonická, výměra pozemku 961 m2. Termín dokončení 05/2018. Prodej včetně kompletních inženýrských sítí: přípojky kanalizace, plynu, vody, elektrické energie. V ceně příjezdová cesta, chodník, osvětlení. Klidná lokalita nedaleko Ještědu, v okolí rodinné domy. Škola a školka ve vzdálenosti cca 500 m.
cena   2 500 Kč / m2