PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
  Prodej stavebního pozemku v Liberci – Nové Pavlovice
Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Liberci - Staré Pavlovice o celkové výměře 1375m2. Na pozemku je dvojgaráž se zastavěnou plochou 47 m2. Pozemek je rovinatý, slunný s výhledem na Ještěd. Přístup z asfaltové komunikace. Na pozemku je elektřina a voda (obecní + studna). MHD a veškerá občanská vybavenost v místě.
cena   2 156 Kč / m2
  Prodej pozemku v Liberci - Nové Pavlovice
K prodeji nabízíme rovinatý, slunný pozemek o rozloze 8 052 m2 v lukrativní části Liberce v bezprostřední blízkosti fotbalového stadionu Slovan. Jedná se o pozemek, který v současném územním plánu není určen k výstavbě RD. Pro více informací volejte makléři.
cena   200 Kč / m2
  Prodej stavebních pozemků v Pertolticích
Prodej stavebních pozemků s rozsáhlými loukami v Pertolticích u Frýdlantu, krásná a klidná lokalita. Celková výměra 30 161 m2 - na pozemku se nachází 2 „zbořeniště“ - možnost postavit 1-2 domy. Nádherný výhled do okolí. Elektřina a voda na hranici pozemku.
cena   1 360 000
  Prodej stavebního pozemku v Liberci - Vesec
K prodeji nabízíme stavební pozemek (oplocená zahrada a navazující pozemky) o celkové výměře 8034m2. Jedná se o krásné klidné místo u lesa v rekreační lokalitě Veseckého rybníku. Na pozemku stála stavba – objekt s číslem evidenčním. Pozemek je celoročně dostupný a nachází se na hranici katastrů Vesec a Vratislavice nad Nisou. Na pozemku je elektřina a vlastní kopaná studna. MHD a veškerá občanská vybavenost v dosahu. Možno ihned stavět. Hypotéku zařídíme.
cena   1 890 000