PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
Výběrový filtr
  Rodinný dům
  Nájemní dům

  Prodej RD ve Světlé pod Ještědem - Rozstání
Nabízíme k prodeji RD s garáží nedaleko Liberce v klidné a vyhledávané lokalitě pod Ještědským hřebenem, Světlá p. Ještědem - Rozstání. Dům po převážné rekonstrukci 1. NP, s možností vybudování druhé samostatné bytové jednotky ve 2. NP. Užitná plocha 200 m2, zastavěná plocha 421 m2, zahrada 945 m2. V přízemí se nachází kuchyně, jídelna, obývací pokoj, 2 ložnice, samostatné WC, koupelna, kotelna. V patře jsou 4 samostatné pokoje, nad kterými se nachází půdní úložný prostor. Dům je částečně podsklepen, kotel na tuhá paliva se zásobníkem. Na zahradě, která se rozprostírá nad i pod domem se nachází bazén. Nízké provozní náklady. Samostatná garáž s úložným prostorem. Energetická třída: G. Více informací u makléře. S hypotékou pomůžeme.
cena   3 850 000
  Prodej srubu v Českém Dubu - Kněžičky
Nabízíme k prodeji prostorný srub z masivních borovicových štěrbinových klád o celkové užitné ploše cca 240m2. Interiér je kompletně zateplen a vyveden do dekoru dřeva. Dům má centrální vytápění tepelným čerpadlem – komfortní obsluha s velmi nízkými provozními náklady. Srub se nachází na vyvýšeném slunném místě na okraji obce s absolutním soukromým a vlastním asfaltovým příjezdem k domu. 1NP: prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, příprava pro 2. koupelnu, technologická kotelna, šatna. 2.NP: 4 ložnice, koupelna, mimoúrovňová pracovna. Kolaudace domu proběhla v roce 2004. Zastavěná plocha 119m2. K domu je pozemek o celkové velikosti cca 3000m2. V místě veškerá občanská vybavenost. Dálnice 10min, Liberec přibližně 15min. Odkanalizování ČOV s přídavnou nádrží na užitkovou vodu. Obecní voda + vrtaná studna. Energetická třída: G.
cena   9 890 000
  Prodej RD s garáží v Krkonoších - Víchovská Lhota
Nabízíme k prodeji RD o velikosti 4+kk s garáží na klidném, celoročně dostupném místě v blízkosti Benecka, nedaleko sjezdovek a hor. Obec Víchovská Lhota. Zastavěná plocha 160m2, pozemek s příjezdem o velikosti 384m2. 1.NP – koupelna, sklep, místnost na uhlí-dřevo, kotel, garáž. 2.NP – kuchyň, obývací pokoj, terasa nad garáží, chodba, WC. 3.NP – 2 pokoje, úložný prostor. Půda. ČSAD v místě. ČD 2 km. Autem pár minut do větších významných horských středisek i do větších měst. Dům je udržovaný v původním stavu. Obecní voda, vytápění ÚT na TP. Elektro 220/380, septik. Energetická třída: G. S hypotékou pomůžeme.
cena   1 890 000
  Prodej RD s garáží v Nové Vsi u Chrastavy
Nabízíme k prodeji novostavbu zděného RD (kolaudace 2008) o velikosti 4+kk s garáží. Zastavěná plocha 98m2, užitná plocha cca 140m2. U domu je okrasná rovinatá zahrada o velikosti 841m2. Dům je situován na vyvýšeném slunném místě s pěkným výhledem do okolí. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s krbovými kamny s výměníkem, jídelní kout, kuchyně koupelna a vstupní chodba. V patře jsou 3 ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Součástí domu je garáž pro jedno auto, další parkování u domu. Drobné úpravy k dodělání. V místě ČSAD, škola, školka. Liberec 15min. Vytápění kombinované – centrální na elektrokotel + krbová kamna s výměníkem a elektrické podlahové topení v koupelnách a kuchyni. Odkanalyzování septikem s trativodem. Energetická třída: G. S hypotékou pomůžeme.
cena   5 600 000