PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
Výběrový filtr
  Rodinný dům
  Nájemní dům

  Prodej RD v Liberci - Horní Hanychov
Prodej ideální poloviny rodinného dvojdomu v Liberci - Horní Hanychov, ulice Skokanská. Kolaudace domu proběhla v roce 2008. Zastavěná plocha 86m2, zahrada 437m2, užitná plocha 135m2. Velikost domu je 5+kk + garáž. Topení etážové, plynový kotel v domě + krbová kamna. Na zahradě pergolové stání pro dvě auta, altán na sezení. Krásný výhled na Jěštěd. Energetický štítek G.
cena   5 950 000
  Prodej RD v Novém Městě pod Smrkem
Nabízíme k prodeji větší rodinný dům v Novém Městě pod Smrkem – ulice Havlíčkova. Dispozice domu: 1. PP – sklep 1. NP – obývací pokoj, kuchyň, koupelna, samostatné WC, prostorná garáž se 2-mi vjezdy. V zadní částí domu se nachází kůlna + bývalá stáj. 2. NP – 3 ložnice + velký obytný prostor a místnost připravená pro koupelnu. Dům je po částečné rekonstrukci – nová okna, ÚT na plyn v kombinaci s krbovými kamny, podlahy, kuchyň. Dům je okamžitě k bydlení. Zastavěná plocha domu je 282m2. Užitná plocha cca 400m2. U domu se nachází rovinatá oplocená zahrada o velikosti 1249m2. Energetická třída G. Klidné místo cca 10min od Frýdlantu s veškerou občanskou vybaveností. V okolí singltrekové tratě, koupaliště, lyžování a turistika.
cena   1 550 000
  Prodej RD v Jistebsku (Číškovice)
Nabízíme k prodeji novostavbu v obci Pěnčín - Jistebsko – Číškovice. RD na slunném, klidném místě s krásným výhledem na Krkonoše nedaleko Jablonce n. N. - cca 7 km. Přízemí: kuchyňský kout, obývací pokoj s jídelním koutem a krbovými kamny, ložnice, koupelna se spr. koutem a WC, technická místnost se vstupem do vytápěné garáže pro dva vozy, dílna, kotelna na tuhá paliva se zásobníkem, možnost vytápění i el. Patro: ložnice s koupelnou a WC, 2 šatny, dětský pokoj, koupelna s vanou a WC. Nad garáží možnost vybudování dalších obytných prostor o rozloze cca 80 m2. Po celém domě podlahové vytápění. Energetická třída G. Možnost převzetí stávající hypotéky s úrokovou sazbou 1,99%. Veškerá občanská vybavenost v obci Pěnčín vzdálené 2 km. Pro podrobnější informace zavolejte. S hypotékou pomůžeme.
cena   6 585 000
  Prodej RD v Říčanech u Prahy
Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v Říčanech u Prahy, ulice Modřínová. Dům se nachází ve slepé ulici 50 metrů od lesa na krásném, klidném místě s veškerou občanskou vybaveností. Lokalita je známa celoročně nízkými hodnotami škodlivin v ovzduší (400 metrů je např. Olivova dětská léčebna). Zastavěná plocha domu včetně teras je 449 m2, užitná plocha interiéru cca 300 m2. Dům kolaudovaný v roce 1995 je umístěn v klidné zástavbě rodinných domů v okrasné rovinaté zahradě o velikosti 937 m2. Dům je v perfektním udržovaném stavu. Součástí domu je elektronický zabezpečovací systém s připojením na PCO. Suterén: herna, dílna, kotelna a sklad. 1.NP: garáž pro 2 vozy, 3 prostorné pokoje, kuchyň vedle obývacího pokoje – lze propojit, spíž, koupelna, WC, místnost na nářadí. 2.NP: 5 ložnic, 2 koupelny s WC, hala. 3.NP: půda. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně vlastní studny. Vytápění je řešeno centrálně na plyn. Energetická třída: G.
cena   10 900 000