PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
Výběrový filtr
  Rodinný dům
  Nájemní dům

  Prodej RD v Liberci - Vesec, ul. Vyhlídková
Nabízíme k prodeji starší rodinný dům s prostornou půdou (užitná plocha 150 m2), atraktivní klidná lokalita v Liberci – Vesec, ul. Vyhlídková. V místě MHD, školy, školky, obchod, sportovní vyžití. Krásné, klidné místo v řídké zástavbě RD. V blízkosti rekreační areál Veseckého rybníku. Kolem domu je zahrada o velikosti cca 1000m2. V domě vytápění: lokální elektrické + lokální na TP. Obecní voda, elektřina, septik. Energetická třída: G. Dům je v horším technickém stavu. Hypotéku zařídíme.
cena   2 700 000
  Prodej secesní vily v Hejnicích
Nabízíme k prodeji secesní vilu v Hejnicích - ul. Lázeňská. Turisticky zajímavé místo na úpatí Jizerských hor, Singltreku pod Smrkem, Lázní Libverda, Liberce. Zastavěná plocha 256m2 (užitná plocha cca 500m2). Kolem domu se nachází rovinatá okrasná zahrada o velikosti 1184m2 s posezením a parkovací plochou. Dům je po rekonstrukci – nová fasáda, okna, podlahy, elektřina, interiéry,… Suterén – prostory možné využít k vybudování restaurace, cukrárny,… navazující na venkovní terasu, nebo jiného podnikání, nebo k vybudování dalšího ubytování. 1.NP – prostorný byt 3+1 o výměře cca 200m2 s terasou. 2.NP - 2 bytové jednotky 1+1, 3.NP – 2 bytové jednotky, půdní prostory. Byty v 2. NP a 3. NP jsou pronajímány. V místě ČD, ČSAD a veškerá občanská vybavenost. Dostupnost 10min do Frýdlantu, 25min Liberec. Dům je napojen na plyn, elektřinu, obecní vodu, kanalizaci. Vytápění ÚT na plyn a přímotopy. Energetická třída: G.
cena   7 900 000
  Prodej RD v Liberci - Perštýn
Nabízíme k prodeji RD nedaleko centra Liberce v oblíbené a vyhledávané lokalitě Perštýn. Dům po převážné rekonstrukci, která probíhala postupně několik let. V přízemí se nachází kuchyně, jídelna, obývací pokoj. Možnost propojení a vytvoření obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ložnicí. Dále se v přízemí nachází koupelna s WC, další samostatné WC, dílna, spižírna a zadní vchod přes garáž na zahradu. V patře jsou 2 velké pokoje, jeden slouží jako ložnice a druhý před rekonstrukcí. Možnost vybudování 3 pokojů. RD má malý sklípek pod schody a velkou půdu. Na chráněné zahradě jsou dva skleníky pro pěstování zeleniny a řada ovocných stromů. Součástí domu je garáž pro jedno auto, další parkování před domem. Vytápění elektrokotel, krbová kamna s výměníkem, krb v jídelně s průduchem do kuchyně. Plyn. Přípojka u domu. Energetická třída: G. Více informací u makléře. S hypotékou pomůžeme.
cena   5 400 000