PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
Výběrový filtr
  Pokoj
  1+1
  1+kk
  2+1
  2+kk
  3+1
  3+kk
  4+1
  4+kk
  5+1 a více
  5+kk a více

  Pronájem 2+kk v Liberci, ul. Klostermannova
Pronájem pěkného mezonetového atypického nově zrekonstruovaného designového „undergroundového“ bytu 2+kk o ploše celkem 55 m2. Byt se nachází v suterénu zrekonstruované vily v Liberci, ul. Klostermannova. Byt je bez zařízení s novou linkou, sprchovým koutem a odděleným WC, vše nové. V bytě je podlahové topení, čedičová dlažba, nová dřevěná okna. Vhodné pro studenty nebo rodinu bez malých dětí (vnitřní schodiště je bez zábradlí), nekuřáky, bez domácích zvířat. Parkování v bočních ulicích, zahrada není k dispozici. Energetická třída: G. Volný k nastěhování ihned, vratná kauce 16 000,- Kč.
cena   8 000 Kč / měsíc
  Váš nový domov v Březové aleji byt 2+kk, Liberec
Hledáte útulný domov v Liberci? Místo, kde za zavřením dveří zapomenete na starosti, protože jste doma? Byt na Březové aleji jsme rekonstruovali tak, abyste se takto cítili od prvního okamžiku. Obývák je propojený s kuchyní a jídelnou, abyste mohli být i při vaření spolu, případně pokud jste sami mohli sledovat jedním okem televizi, nebo poslouchat svoje oblíbené album. Pracovní kout Vám umožní soustředit se na práci (ale proč pracovat, když je tak příjemné lenošit na gauči a dívat se do korun stromů v zahradě?). Krbová kamna potěší a uklidní během deštivých či zasněžených večerů. Moderní, ale funkční koupelna Vám zpříjemní start do nového dne, nebo Vás připraví na náruč spánku. Byt je plně vybaven jak nábytkem, tak televizí, audiosystémem a vysokorychlostním připojením internetu. Parkování je možné na dvoře domu, případně si od nás můžete pronajmout garážové stání přímo v domě a vyhnout se tak odmetání sněhu z auta v libereckých zimách. Kotelna přímo v domě zajišťuje dodávku tepla a teplé vody bez starostí. Vinotéka zabudovaná v kuch. lince. Nastěhujte se a ochutnejte z našeho výběru moravských, rakouských a italských vín. Rádi Vám byt ukážeme při osobní prohlídce. Energetická třída: G. Volný ihned, vratná kauce 2 nájmy. Možnost pronájmu garáže v domě za 1000 Kč/měsíc.
cena   16 000 Kč / měsíc
  Pronájem 2+1 v centru Liberce, ul. 5. května
Pronájem pěkného, slunného bytu 2+1 (66 m2) v centru Liberce, na pěší zóně v ul. 5. května, 2. patro bytového domu bez výtahu. Byt byl v minulosti částečně rekonstruovaný - kuch. linka se sporákem, koupelna s vanou a WC, parkety a dlažba, nová dřevěná okna, plyn. kotel pro samostatné vytápění a ohřev vody. Byt je bez zařízení, k bytu nenáleží sklep. Určeno pro dlouhodobý pronájem, vhodný pro nekuřáky, bez domácích zvířat. K dispozici dle dohody. Jistota 14.400,- Kč. U této nemovitosti nebyl ke dni zveřejnění inzerce předložen energetický štítek. Dle novely zákona 406/2000 je proto nemovitost inzerována v energetické třídě G.
cena   7 200 Kč / měsíc