PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
Výběrový filtr
  1+1
  1+kk
  2+1
  2+kk
  3+1
  3+kk
  4+1
  4+kk
  5+1 a více
  5+kk a více

  Prodej 3+kk v Liberci, ul. Luční
Nabízíme k prodeji byt 3+kk (78 m2) v centru Liberce, ul. Luční, 1. NP zatepleného cihlového domu. Světlý, slunný byt po kompletní rekonstrukci – nové centrální vytápění a ohřev vody na plyn, plastová okna, zrenovované dřevěné parkety, nová kuchyň, koupelna. K bytu patří prostorný zděný sklep a půdní kóje. Bezproblémové parkování u domu. Klidná lokalita za Malým divadlem 3 min pěšky od centra. Před domem je pro byt možnost užívání předzahrádky. Energetická třída: C.
cena   2 890 000
  Prodej 2+kk+L v Jablonci n./N., ul. F. L. Čelakovského
Exkluzivně nabízíme k prodeji družstevní (nelze převést do osobního vlastnictví) byt 2+kk + zasklená lodžie o velikosti 41 m2 v 5. NP zatepleného panelového domu s vlastní plynovou kotelnou, díky které jsou nízké provozní náklady, v ulici F. L. Čelakovského, Jablonec nad Nisou - Mšeno. Bytová jednotka je v původním, ale velmi udržovaném stavu. Dům po kompletní rekonstrukci, plastová okna, 2 výtahy, z toho jeden nákladní pro snadnější stěhování. K bytu náleží sklepní kóje. Parkování před domem. Veškerá občanská vybavenost v místě. Klidná lokalita, nedaleko přehrady, v blízkosti několik možností volnočasového vyžití. Energetická třída: G. Výhodná investice. Doporučuji prohlídku.
cena   1 390 000
  Prodej 3+1 v Liberci, ul. Husitská
Exkluzivně nabízíme k prodeji slunný byt 3+1 v 1. NP (vyvýšené přízemí), ulice Husitská, Liberec IX - Janův Důl, o velikosti 89 m2, který je v osobním vlastnictví. V cihlovém domě s oplocenou zahradou je pouze 5 bytových jednotek. V loňském roce udělána nová střecha. Pojezdová brána umožňuje vjezd na pozemek, kde se dá parkovat v krytém stání. Druhé vozidlo na pozemku. K bytu náleží část půdy a 2 sklepní kóje a podíl na zahradě před i za domem. Vytápění: plynový kotel, kachlová kamna s teplovodní vložkou a v koupelně, která je spojená s WC podlahové vodní topení. Plastová okna. Velmi nízké provozní náklady. Klidná lokalita, dům se nachází v druhé řadě od ulice. Energetická třída: G. Doporučuji prohlídku.
cena   3 490 000
  Prodej 1+kk s terasou a předzahrádkou v Liberci
Chcete lyžovat na Ještědu, na Javorníku nebo v Jizerských horách? Chcete to mít kousek do Jizerek na běžky nebo na kolo? Nabízíme vám přízemní apartmán 1+kk s terasou a předzahrádkou v nově rekonstruovaném domě v Liberci s velmi dobrou dostupností z Prahy (50 minut) nebo Mladé Boleslavi (25 minut) – sjezd z dálnice cca 700 metrů od domu. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem Buderus, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, nová kuchyňská linka včetně varné desky a myčky. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Přízemní byt velikosti 1+kk s terasou a předzahrádkou v 1. podlaží zděného domu, plocha bytu je 26,1 m2, plocha terasy a předzahrádky 44 m2. K dispozici je sklepní kóje. Prodej včetně podílu na zahradě za domem s posezením a dětským hřištěm. Prodej včetně parkovacího stání na přilehlém uzavřeném pozemku. Prodej bytu do družstevního vlastnictví – zbytek ceny splácíte až po dobu 24 roků bez nutnosti dokazování příjmů. Rovněž možná koupě bytu do osobního vlastnictví s možným financováním hypotékou.
cena   872 000
  Prodej 1+kk s terasou a předzahrádkou v Liberci
Chcete lyžovat na Ještědu, na Javorníku nebo v Jizerských horách? Chcete to mít kousek do Jizerek na běžky nebo na kolo? Nabízíme vám přízemní apartmán 1+kk s terasou a předzahrádkou v nově rekonstruovaném domě v Liberci s velmi dobrou dostupností z Prahy (50 minut) nebo Mladé Boleslavi (25 minut) – sjezd z dálnice cca 700 metrů od domu. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem Buderus, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, nová kuchyňská linka včetně varné desky a myčky. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Přízemní byt velikosti 1+kk s terasou a předzahrádkou v 1. podlaží zděného domu, plocha bytu je 26,1 m2, plocha terasy a předzahrádky 44 m2. K dispozici je sklepní kóje. Prodej včetně podílu na zahradě za domem s posezením a dětským hřištěm. Prodej včetně parkovacího stání na přilehlém uzavřeném pozemku. Prodej do osobního vlastnictví s možným financováním hypotékou. Rovněž možná koupě bytu do družstevního vlastnictví s využitím úvěru družstva bez nutnosti dokazování příjmů.
cena   1 610 000