PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
Výběrový filtr
  1+1
  1+kk
  2+1
  2+kk
  3+1
  3+kk
  4+1
  4+kk
  5+1 a více
  5+kk a více

  Prodej 3+1 s balkonem v Jablonci nad Nisou, ul. Žitná
K prodeji nabízíme 3+1 s balkonem v Jablonci nad Nisou, ul. Žitná, 2. patro zděného domu, plocha bytu 82,9 m2. Zateplená fasáda, plastová okna, vlastní kotelna v domě, komora v bytě, prostorný sklep 8,7m2, nízké provozní náklady. V bytě byla zahájena rekonstrukce původního stavu. Klidné místo s dobrou občanskou vybaveností. Energetická třída: D
cena   2 250 000
  Prodej 2+kk+L v Jablonci n./N., ul. F. L. Čelakovského
Exkluzivně nabízíme k prodeji družstevní (nelze převést do osobního vlastnictví) byt 2+kk + zasklená lodžie o velikosti 41 m2 v 5. NP zatepleného panelového domu s vlastní plynovou kotelnou, díky které jsou nízké provozní náklady, v ulici F. L. Čelakovského, Jablonec nad Nisou - Mšeno. Bytová jednotka je v původním, ale velmi udržovaném stavu. Dům po kompletní rekonstrukci, plastová okna, 2 výtahy, z toho jeden nákladní pro snadnější stěhování. K bytu náleží sklepní kóje. Parkování před domem. Veškerá občanská vybavenost v místě. Klidná lokalita, nedaleko přehrady, v blízkosti několik možností volnočasového vyžití. Energetická třída: G. Výhodná investice. Doporučuji prohlídku.
cena   1 350 000
  Prodej 3+1 v Liberci, ul. Husitská
Exkluzivně nabízíme k prodeji slunný byt 3+1 v 1. NP (vyvýšené přízemí), ulice Husitská, Liberec IX - Janův Důl, o velikosti 89 m2, který je v osobním vlastnictví. V cihlovém domě s oplocenou zahradou je pouze 5 bytových jednotek. V loňském roce udělána nová střecha. Pojezdová brána umožňuje vjezd na pozemek, kde se dá parkovat v krytém stání. Druhé vozidlo na pozemku. K bytu náleží část půdy a 2 sklepní kóje a podíl na zahradě před i za domem. Vytápění: plynový kotel, kachlová kamna s teplovodní vložkou a v koupelně, která je spojená s WC podlahové vodní topení. Plastová okna. Velmi nízké provozní náklady. Klidná lokalita, dům se nachází v druhé řadě od ulice. Energetická třída: G. Doporučuji prohlídku.
cena   3 490 000