PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
Výběrový filtr
  1+1
  1+kk
  2+1
  2+kk
  3+1
  3+kk
  4+1
  4+kk
  5+1 a více
  5+kk a více

  Prodej cihlového mezonetu 3+kk s lodžií v Liberci
K prodeji nabízíme cihlový mezonetový byt 3+kk s lodžií a komorou s celkovou plochou 80,02 m2 do osobního nebo družstevního vlastnictví v Liberci, ul. Maršíkova. 4. patro a podkroví zděného domu s výtahem po celkové rekonstrukci. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, nové vnitřní i vnější omítky, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepel. čerpadlem, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. K bytu náleží sklepní kóje. Možnost klientských změn dokončení interiéru: podlahy, dveře, vybavení koupelny. Dokoupení parkovacího stání na pozemku v ceně 100.000 Kč.
cena   3 595 000
  Prodej 3+kk se zimní zahradou v Liberci
K prodeji nabízíme cihlový byt 3+kk se zimní zahradou a komorou s celkovou plochou 71,15 m2 do osobního nebo družstevního vlastnictví v Liberci, ul. Maršíkova. 1. patro zděného domu s výtahem po celkové rekonstrukci. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, nové vnitřní i vnější omítky, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepel. čerpadlem, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. K bytu náleží sklepní kóje. Možnost klientských změn dokončení interiéru: podlahy, dveře, vybavení koupelny. Dokoupení parkovacího stání na pozemku v ceně 100.000 Kč.
cena   2 795 000
  Prodej cihlového 2+kk+B v Liberci, ul. Maršíkova
K prodeji nabízíme cihlový byt 2+kk s balkonem s celkovou plochou 37,21 m2 do osobního nebo družstevního vlastnictví v Liberci, ul. Maršíkova. 2. patro zděného domu s výtahem po celkové rekonstrukci. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, nové vnitřní i vnější omítky, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepel. čerpadlem, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. K bytu náleží sklepní kóje. Možnost klientských změn dokončení interiéru: podlahy, dveře, vybavení koupelny. Dokoupení parkovacího stání na pozemku v ceně 100.000 Kč.
cena   1 775 000
  Prodej 2+1 v Liberci, ul. Vaňurova
Nabízíme k prodeji pěkný prostorný byt 2+1 (67,6 m2) v blízkosti centra Liberce - ul. Vaňurova, umístěného v 1. NP zatepleného cihlového domu. Byt má nízké provozní náklady - vlastní ÚT a ohřev vody na plyn. Byt je po kompletní rekonstrukci – kuchyň, koupelna s rohovou vanou, podlahy, rozvody,… U kuchyně se nachází praktická komora. K bytu patří prostorné sklepní i půdní kóje. Dům je zateplen a má nová plastová okna. Volný k nastěhování je od 1. 7. 2018. Lokalita s veškerou občanskou vybaveností v bezprostřední blízkosti centra města. Energetická třída: G.
cena   1 850 000
  Prodej 3+kk v centru Jablonce nad Nisou, ul. 28. října
Nabízíme k prodeji krásný, slunný, družstevní byt 3+kk o velikosti 62 m2 ul. 28. října, v centru Jablonce n. N. Byt i panelový dům po kompletní rekonstrukci. V bytě nová kuch. linka včetně vestavěných spotřebičů, podlahy, dveře včetně zárubní, koupelna s vanou, samostatné WC, 2x vestavěná skříň. K bytu náleží sklepní kóje. Nízké provozní náklady díky vlastní plynové kotelně. Parkování u domu. Energetická třída: C.
cena   1 750 000
  Prodej bytu 2+kk v Jablonci nad Nisou, ul. Na Čihadle
K prodeji nabízíme velmi pěkný byt v OV 2+kk, Jablonec nad Nisou – ul. Na Čihadle o užitné ploše 65,5 m2 (přepaženo na 3+kk), nedaleko centra, 1.NP cihlového domu. V bytě nová plastová okna, koupelna s WC, dřevěné podlahy, plynový kotel, sklepní kóje, společná půda, možnost využití zahrady, parkování u domu. V místě veškerá občanská vybavenost, nedaleko přehrada, nemocnice. Energetická třída: G.
cena   1 660 000
  Prodej 3+kk v Jablonci nad Nisou, ul. Turnovská
Nabízíme k prodeji byt 3+kk v OV, o velikosti 53 m2 v Jablonci nad Nisou - ul. Turnovská. Byt se nachází v 1. NP cihlového domu se 3 bytovými jednotkami, je po kompletní rekonstrukci, protihluková okna, omítky, podlahy, plyn. vytápění, odpady, kuchyňská linka včetně spotřebičů, koupelna se sprchovým koutem a WC. K bytu náleží sklepní kóje, část půdy a podíl na zahradě. Parkování u domu. Nedaleko obch. zóna Vendo park. Energetická třída: G. Cena 1 690 000,- Kč.
cena   1 690 000
  Prodej 2+kk v Liberci, ul. Gagarinova
Prodej družstevního bytu 2+kk v Liberci, ul. Gagarinova ve třetím nadzemním podlaží panelového domu, užitná plocha 40 m2. Byt je po částečné rekonstrukci (nová koupelna – sprchový kout, kuchyň). V místě dobrá občanská vybavenost. Energetická třída: G.
cena   1 225 000
  Prodej 2+1 v Liberci, ul. Kašparova
Prodej pěkného slunného bytu 2+1 (49 m2) v Liberci - Vesec, ul. Kašparova, umístěného v 4. patře panelového domu, ve střešní nástavbě. Byt je bez zařízení s kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem, má zděnou koupelnu s vanou, samostatné WC, podlahy – dlažba a plovoucí podlahy, nová plastová okna. Volný k nastěhování je od 1. 4. 2018. Byt je suchý, teplý, s krásným výhledem směrem k veseckému sportovnímu areálu. Nachází se v klidné části s možností procházek a sportovního vyžití. V okolí je veškerá vybavenost, v blízkém dosahu nájezd na dálnici. Energetická třída: G.
cena   1 650 000