PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
Výběrový filtr
  1+1
  1+kk
  2+1
  2+kk
  3+1
  3+kk
  4+1
  4+kk
  5+1 a více
  5+kk a více

  Prodej 3+kk+L v centru Liberce
Nabízíme k prodeji byt 3+kk s lodžií (64 m2) v centru Liberce, ul. Ruprechtická, 2. NP zatepleného panelového domu s výtahem. Byt je po kompletní rekonstrukci (včetně změny dispozic z původní 2+1 na 3+kk) s vlastním plynovým vytápěním a ohřevem TUV – velmi nízké provozní náklady. Možnost dokoupit garáž vedle domu za 250.000,-Kč. Klidná lokalita v centru města s výhledem do parku. K bytu patří sklepní kóje. Energetická třída: D.
cena   2 590 000
  Prodej mezonetového 3+kk s balkonem v Liberci
Chcete lyžovat na Ještědu, na Javorníku nebo v Jizerských horách? Chcete to mít kousek do Jizerek na běžky nebo na kolo? Nabízíme vám mezonetový apartmán 3+kk s balkonem v nově rekonstruovaném domě v Liberci s velmi dobrou dostupností z Prahy (50 minut) nebo Mladé Boleslavi (25 minut) – sjezd z dálnice cca 700 metrů od domu. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem Buderus, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. Možnost klientských změn dokončení interiéru: 14 barev podlahy, 8 barev dveří, několik barevných vzorů koupelny a sanita v ceně bytu. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Mezonetový byt velikosti 3+kk s balkonem s celkovou plochou 73 m2 ve 4. patře a podkroví zděného domu s výtahem. V bytě 2x WC, šatna a komora, balkon orientovaný na východ a jih. K dispozici sklepní kóje. Prodej včetně podílu na zahradě za domem s posezením a dětským hřištěm. Prodej do osobního vlastnictví (s možným financováním hypotékou) nebo do družstevního vlastnictví (vlastní zdroje 33%, zbytek úvěr od družstva bez nutnosti doložení příjmů). Možnost dokoupení parkovacího stání na uzavřeném pozemku v ceně 100.000 Kč. Cena včetně provize RK. Hypotéku zařídíme.
cena   3 295 000
  Prodej mezonetového 3+kk s balkonem v Liberci
Chcete lyžovat na Ještědu, na Javorníku nebo v Jizerských horách? Chcete to mít kousek do Jizerek na běžky nebo na kolo? Nabízíme vám mezonetový apartmán 3+kk s balkonem v nově rekonstruovaném domě v Liberci s velmi dobrou dostupností z Prahy (50 minut) nebo Mladé Boleslavi (25 minut) – sjezd z dálnice cca 700 metrů od domu. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem Buderus, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. Možnost klientských změn dokončení interiéru: 14 barev podlahy, 8 barev dveří, několik barevných vzorů koupelny a sanita v ceně bytu. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Mezonetový byt velikosti 3+kk s balkonem s celkovou plochou 73 m2 ve 4. patře a podkroví zděného domu s výtahem. V bytě 2x WC, šatna a komora, balkon orientovaný na východ a jih. K dispozici sklepní kóje. Prodej včetně podílu na zahradě za domem s posezením a dětským hřištěm. Prodej bytu do družstevního vlastnictví – zaplatíte 33% ceny bytu a zbytek splácíte až po dobu 25 roků bez nutnosti dokazování příjmů. Rovněž možná koupě bytu do osobního vlastnictví s možným financováním hypotékou. Možnost dokoupení parkovacího stání na uzavřeném pozemku v ceně 100.000 Kč. Cena včetně provize RK. Úvěr zařídíme.
cena   1 076 965
  Prodej bytu 2+1 v Liberci, ul. Nezvalova
Nabízíme k prodeji pěkné slunný byt o velikosti 2+1 (56,5 m2) v OV, po částečné rekonstrukci (nová koupelna, plastová okna) v Liberci, ul. Nezvalova. Byt se nachází v 3. patře panelového domu s výtahem. Nízké provozní náklady. Krásný výhled na Ještěd. Energetická třída: G. Lokalita s dobrou občanskou vybaveností.
cena   1 950 000
  Prodej cihlového 3+kk s velkým balkonem v Liberci
Chcete lyžovat na Ještědu, na Javorníku nebo v Jizerských horách? Chcete to mít kousek do Jizerek na běžky nebo na kolo? Nabízíme vám apartmán 3+kk s lodžií v nově rekonstruovaném domě v Liberci s velmi dobrou dostupností z Prahy (50 minut) nebo Mladé Boleslavi (25 minut) – sjezd z dálnice cca 700 metrů od domu. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem Buderus, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. Možnost klientských změn dokončení interiéru: 14 barev podlahy, 8 barev dveří, několik barevných vzorů koupelny a sanita v ceně bytu. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Byt velikosti 3+kk s velkým balkonem s celkovou plochou 83,1 m2 v 2. patře zděného domu s výtahem. V bytě 2 koupelny s WC, šatna a komora, prostorný balkon orientovaný na jih. K dispozici sklepní kóje. Prodej včetně podílu na zahradě za domem s posezením a dětským hřištěm. Prodej do osobního vlastnictví (s možným financováním hypotékou) nebo do družstevního vlastnictví (vlastní zdroje 33%, zbytek úvěr od družstva bez nutnosti doložení příjmů). Dokoupení parkovacího stání na uzavřeném pozemku v ceně 100.000 Kč. Cena včetně provize RK. Hypotéku zařídíme.
cena   3 595 000
  Prodej cihlového 3+kk s velkým balkonem v Liberci
Chcete lyžovat na Ještědu, na Javorníku nebo v Jizerských horách? Chcete to mít kousek do Jizerek na běžky nebo na kolo? Nabízíme vám apartmán 3+kk s lodžií v nově rekonstruovaném domě v Liberci s velmi dobrou dostupností z Prahy (50 minut) nebo Mladé Boleslavi (25 minut) – sjezd z dálnice cca 700 metrů od domu. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem Buderus, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. Možnost klientských změn dokončení interiéru: 14 barev podlahy, 8 barev dveří, několik barevných vzorů koupelny a sanita v ceně bytu. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Byt velikosti 3+kk s velkým balkonem s celkovou plochou 83,1 m2 v 2. patře zděného domu s výtahem. V bytě 2 koupelny s WC, šatna a komora, prostorný balkon orientovaný na jih. K dispozici sklepní kóje. Prodej včetně podílu na zahradě za domem s posezením a dětským hřištěm. Prodej bytu do družstevního vlastnictví – zaplatíte 33% ceny bytu a zbytek splácíte až po dobu 25 roků bez nutnosti dokazování příjmů. Rovněž možná koupě bytu do osobního vlastnictví s možným financováním hypotékou. Dokoupení parkovacího stání na uzavřeném pozemku v ceně 100.000 Kč. Cena včetně provize RK. Úvěr zařídíme.
cena   1 175 019
  Prodej 3+1+L v Liberci, ul. Aloisina Výšina
Nabízíme k prodeji pěkný slunný byt v OV o velikosti 3+1+lodžie (67m2) v Liberci – ul. Aloisina Výšina. Dům je po kompletní rekonstrukci včetně vlastní plynové kotelny (velmi nízké provozní náklady). Byt se nachází ve 4.NP (ze 4.NP), je orientován na jih s celodenním sluncem a výhledem do zeleně. Byt prošel celkovou rekonstrukcí – koupelna s rohovou vanou, kuchyň včetně jádra, vestavěná skříň v pokoji. K bytu náleží sklepní kóje. Lokalita s veškerou občanskou vybaveností navazující na širší centrum města. Okolo domu je zeleň a dětská hřiště. Parkování u domu. Energetická třída: G. Hypotéku se zvýhodněnou sazbou zařídíme.
cena   2 490 000
  Prodej 2+1 v centru Jablonce nad Nisou, ul. Liberecká
Nabízíme k prodeji slunný byt 2+1+ komora v 8. NP (z 9) zatepleného panelového domu v centru Jablonce n. N., ulice Liberecká o velikosti 64 m2, který je v osobním vlastnictví. Byt je po částečné rekonstrukci, zděné jádro, koupelna, WC, nové plovoucí podlahy. Včetně částečného zařízení. Sedací souprava, jídelní stůl + 4 židle, myčka. V mezipatře se nachází uzamykatelná lodžie, která slouží pro 2 byty. K bytové jednotce náleží sklepní kóje. V zatepleném domě, který je také po rekonstrukci se nachází vlastní plynová kotelna, kamerový systém. Nízké provozní náklady, parkování u domu, nebo lze pronajmout místo v nedalekém parkovacím domě veškerá občanská vybavenost v místě. V blízkosti MŠ, ZŠ, nemocnice. Výborné spojení s Libercem. Volný ihned. Výborná investice. Energetická třída: G.
cena   1 590 000
  Prodej bytui 3+1 s balkonem v Liberci, ul. U Mlékárny
Nabízíme k prodeji slunný byt 3+1 s balkonem v OV, o velikosti 73 m2, ul. U Mlékárny, Liberec. Byt je situován v 3. patře (ze čtyř) s pěkným výhledem. Dům je zateplený, s plastovými okny, vytápěný vlastním plynovým kotlem, což zajišťuje velice nízké provozní náklady! V bytě byla provedena rozsáhlá rekonstrukce podlah, dveří, rozvodů vody a elektřiny, kuchyně, koupelny a WC. K bytu náleží prostorná komora, sklep a dále je možné využít kočárkárnu, kolárnu nebo sušárnu. I společné prostory domu prošly nedávnou rekonstrukcí. Bezplatné parkování u domu. Veškerá občanská vybavenost a MHD v místě. PENB C.
cena   2 790 000