PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
Výběrový filtr
  1+1
  1+kk
  2+1
  2+kk
  3+1
  3+kk
  4+1
  4+kk
  5+1 a více
  5+kk a více

  Prodej 2+kk+B v Liberci, ul. Nádvorní
K prodeji nabízíme byt 2+kk s balkonem (48,04 m2), družstevní vlastnictví, v Liberci - ul. Nádvorní, 4. NP. Krásný světlý byt orientovaný na jih s výhledem na Liberec a Ještědský hřeben. K bytu náleží vlastní parkovací stání u domu a sklep. Byt je v perfektním stavu. Vytápění: ústřední dálkové. Lokalita s kompletní občanskou vybaveností. K ceně je třeba připočítat převzetí hypotéky družstva (bez prokazování příjmů) u kterého je splátka ve výši 7,720,-Kč/měsíc po dobu ještě cca 9 let. Následně přejde byt do osobního vlastnictví. Energetická třída: G.
cena   790 000
  Prodej luxusního bytu 3+kk na Masarykově ul. v Liberci
Masarykova, Leninova, Hitler Strasse, Franz Josef Strasse – ulice mění jména, ale nadále zůstává nejkrásnější promenádou Liberce. Na jaře rozkvete rododendrony, v létě voní lipovým květem a na podzim zezlátne padajícím listím. V horní části této promenádní trasy, pár kroků od zastávky tramvaje a od Labutího jezírka, se nachází nabízená nemovitost. A Vy máte jedinečnou možnost stát se majitelem a žít v nádherném, designovém bytě v patricijské vile, jejíž stavební výkresy vznikly v roce 1900. V posledních letech prochází vila postupnou rekonstrukcí. Co se týče vlastního bytu, kompletní rekonstrukce jej změnila v moderní, pohodlné a plně vybavené rodinné bydlení. Velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním stolem vám zároveň dává možnost klidného posezení s výhledem do zahrady a korun vzrostlých lip. Ložnice rodičů poskytuje klidné zázemí oddělené od denní části bytu. Dětská ložnice dává malým obyvatelům dostatek prostoru pro hraní i psaní domácích úkolů. Technická místnost/toaleta pro hosty je vybavena pračkou a sušičkou. Koupelna nabízí možnost koupání v solitérní vaně, stejně jako prostornou sprchu. Bezpečnost je zajištěna bezpečnostními vstupními dveřmi. Byt je vytápěn úsporným plynovým kotlem. Byt je nabízen jako designový celek, včetně nábytku a vybavení. Kompletní rekonstrukce byla právě dokončena a Vy se můžete stát prvním obyvatelem této luxusní nemovitosti. K bytu náleží sklep a půdní komora a je možno dokoupit plnohodnotnou, samostatnou garáž. V těsné blízkosti vzniká obytný komplex Park Masarykova. Nabízená nemovitost Vám dává možnost pořídit si plně vybavený byt “s duší”, dotažený do posledního detailu a připravený k nastěhování. A to za cenu srovnatelnou s byty v tomto projektu. Energetická třída: G.
cena   7 190 000
  Prodej cihlového bytu 3+kk se zimní zahradou v Liberci
K prodeji nabízíme cihlový byt 3+kk se zimní zahradou a komorou s celkovou plochou 71,15 m2 do osobního nebo družstevního vlastnictví v Liberci, ul. Maršíkova. 1. patro zděného domu s výtahem po celkové rekonstrukci. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, nové vnitřní i vnější omítky, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepel. čerpadlem, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. Možnost klientských změn dokončení interiéru: podlahy, dveře, vybavení koupelny. Dokoupení parkovacího stání na pozemku v ceně 100.000 Kč. Cena vč. provize RK. Hypotéku zařídíme.
cena   2 795 000
  Prodej 2+1+L ve Svijanském Újezdu
Nabízíme k prodeji, slunný byt 2+1+lodžie + komora, 3. NP bez výtahu. Družstevní byt, který lze převést do OV o velikosti 88,3 m2 se nachází v cihlovém domě ve Svijanském Újezdu. V domě proběhla v letošním roce kompletní rekonstrukce. Byt v původním stavu, moc hezky řešený, vhodný k rekonstrukci s vlastním plynovým vytápěním. Možnost předělat na 3+kk. K bytu náleží 2 sklepní kóje a část půdy. Nízké provozní náklady. Klidné místo, u domu samoobsluha, sportoviště a koupaliště. Dobrá dostupnost na dálnici Turnov – Ml. Boleslav. Energetická třída: G. Parkování u domu.
cena   1 060 000
  Prodej cihlového 1+kk+B v Liberci, ul. Maršíkova
K prodeji nabízíme cihlový byt 1+kk s balkonem s celkovou plochou 29,1 m2 do osobního nebo družstevního vlastnictví v Liberci, ul. Maršíkova. 3. patro zděného domu s výtahem po celkové rekonstrukci. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, nové vnitřní i vnější omítky, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepel. čerpadlem, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. Možnost klientských změn dokončení interiéru: podlahy, dveře, vybavení koupelny. Dokoupení parkovacího stání na pozemku v ceně 100.000 Kč. Cena vč. provize RK. Hypotéku zařídíme.
cena   1 495 000
  Prodej cihlového 4+kk s balkonem v Liberci
K prodeji nabízíme cihlový byt 4+kk s balkonem a zimní zahradou s celkovou plochou 109,1 m2 do osobního nebo družstevního vlastnictví v Liberci, ul. Maršíkova. 2. patro zděného domu s výtahem po celkové rekonstrukci. V prostorném komfortním bytu se nachází dvě koupelny, 2 šatny/komory, zimní zahrada a balkon. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, nové vnitřní i vnější omítky, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepel. čerpadlem, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. Možnost klientských změn dokončení interiéru: podlahy, dveře, vybavení koupelny. Dokoupení parkovacího stání na pozemku v ceně 100.000 Kč. Cena vč. provize RK. Hypotéku zařídíme.
cena   4 195 000
  Prodej cihlového mezonetu 3+kk s lodžií v Liberci
K prodeji nabízíme cihlový mezonetový byt 3+kk s lodžií a šatnou s celkovou plochou 70 m2 do osobního nebo družstevního vlastnictví v Liberci, ul. Maršíkova. 4. patro a podkroví zděného domu s výtahem po celkové rekonstrukci. V obou podlažích bytu se nachází samostatné WC. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, nové vnitřní i vnější omítky, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepel. čerpadlem, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. Možnost klientských změn dokončení interiéru: podlahy, dveře, vybavení koupelny. Dokoupení parkovacího stání na pozemku v ceně 100.000 Kč. Cena vč. provize RK. Hypotéku zařídíme.
cena   3 295 000
  Prodej cihlového 3+kk s lodžií Liberec, ul. Maršíkova
K prodeji nabízíme cihlový byt 3+kk s lodžií s celkovou plochou 82,2 m2 do osobního nebo družstevního vlastnictví v Liberci, ul. Maršíkova. 1. patro zděného domu s výtahem po celkové rekonstrukci. V prostorném komfortním bytu se nachází 2 koupelny, 2 šatny/komory a velká lodžie. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, nové vnitřní i vnější omítky, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepel. čerpadlem, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. Možnost klientských změn dokončení interiéru: podlahy, dveře, vybavení koupelny. Dokoupení parkovacího stání na pozemku v ceně 100.000 Kč. Cena vč. provize RK. Hypotéku zařídíme.
cena   3 495 000
  Prodej 2+kk v Liberci, ul. Gagarinova
Prodej družstevního bytu 2+kk v Liberci, ul. Gagarinova ve třetím nadzemním podlaží panelového domu, užitná plocha 40 m2. Byt je po částečné rekonstrukci (nová koupelna – sprchový kout, kuchyň). V místě dobrá občanská vybavenost. Energetická třída: G.
cena   1 225 000