PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
Výběrový filtr
  1+1
  1+kk
  2+1
  2+kk
  3+1
  3+kk
  4+1
  4+kk
  5+1 a více
  5+kk a více

  Prodej 3+kk s balkonem v Liberci, ul. Maršíkova
Chcete lyžovat na Ještědu, na Javorníku nebo v Jizerských horách? Chcete to mít kousek do Jizerek na běžky nebo na kolo? Nabízíme vám mezonetový apartmán 3+kk s balkonem v nově rekonstruovaném domě v Liberci s velmi dobrou dostupností z Prahy (50 minut) nebo Mladé Boleslavi (25 minut) – sjezd z dálnice cca 700 metrů od domu. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem Buderus, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. Možnost klientských změn dokončení interiéru: 14 barev podlahy, 8 barev dveří, několik barevných vzorů koupelny a sanita v ceně bytu. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Prodej do osobního vlastnictví (s možným financováním hypotékou) nebo do družstevního vlastnictví (vlastní zdroje 33%, zbytek úvěr od družstva bez nutnosti doložení příjmů). Mezonetový byt velikosti 3+kk s balkonem s celkovou plochou 73 m2 ve 4. patře a podkroví zděného domu s výtahem. V bytě 2x WC, šatna a komora, balkon orientovaný na východ a jih. K dispozici sklepní kóje. Prodej včetně podílu na zahradě za domem s posezením a dětským hřištěm. Dokoupení parkovacího stání na uzavřeném pozemku v ceně 100.000 Kč. Cena včetně provize RK. Hypotéku zařídíme.
cena   3 295 000
  Prodej mezonetového bytu 3+kk s lodžií v Liberci
Chcete lyžovat na Ještědu, na Javorníku nebo v Jizerských horách? Chcete to mít kousek do Jizerek na běžky nebo na kolo? Nabízíme vám mezonetový apartmán 3+kk s lodžií v nově rekonstruovaném domě v Liberci s velmi dobrou dostupností z Prahy (50 minut) nebo Mladé Boleslavi (25 minut) – sjezd z dálnice cca 700 metrů od domu. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo) a střešní okna Velux (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem Buderus, vinylové podlahy, v patře dřevěná podllaha, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Prodej do osobního vlastnictví (s možným financováním hypotékou) nebo do družstevního vlastnictví (vlastní zdroje 33%, zbytek úvěr od družstva bez nutnosti doložení příjmů). Mezonetový byt velikosti 3+kk s lodžií s celkovou plochou 89 m2 v 4. patře a podkroví zděného domu s výtahem. V bytě 2x WC, šatna a prostorná lodžie orientovaná na západ. K dispozici sklepní kóje. Prodej včetně podílu na zahradě za domem s posezením a dětským hřištěm. Možnost dokoupení kuchyňské linky se spotřebiči. Dokoupení parkovacího stání na uzavřeném pozemku v ceně 100.000 Kč. Cena včetně provize RK. Hypotéku zařídíme.
cena   3 695 000
  Prodej 3+1+L ve Smržovce, ul. Sportovní
Nabízíme k prodeji slunný byt 3+1+L v 1. NP (vyvýšené přízemí) panelového domu ve Smržovce, ulice Sportovní. Byt je v původním stavu, v osobním vlastnictví s vlastním plynovým vytápěním o velikosti 79,44 m2. Součástí bytu je komora za kuchyní, sloužící jako spíž, technická místnost, ve které je plynový kotel a zděný sklep o velikosti cca 7 m2. Dům po celkové rekonstrukci. Za domem hřiště, výborná občanská vybavenost. Parkování u domu. Krásné a klidné místo nedaleko Lučan n. N. Energetická třída: G.
cena   1 160 000
  Prodej 4+kk s balkonem a zimní zahradou v Liberci
Chcete lyžovat na Ještědu, na Javorníku nebo v Jizerských horách? Chcete to mít kousek do Jizerek na běžky nebo na kolo? Nabízíme vám apartmán 4+kk s balkonem a zimní zahradou v nově rekonstruovaném domě v Liberci s velmi dobrou dostupností z Prahy (50 minut) nebo Mladé Boleslavi (25 minut) – sjezd z dálnice cca 700 metrů od domu. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem Buderus, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. Možnost klientských změn dokončení interiéru: 14 barev podlahy, 8 barev dveří, několik barevných vzorů koupelny a sanita v ceně bytu. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Prodej do osobního vlastnictví (s možným financováním hypotékou) nebo do družstevního vlastnictví (vlastní zdroje 33%, zbytek úvěr od družstva bez nutnosti doložení příjmů). Byt velikosti 4+kk s balkonem a zimní zahradou s celkovou plochou 109,1 m2 v 2. patře zděného domu s výtahem. V bytě 2 koupelny, 2 šatny, balkon orientovaný na jih, zimní zahrada. K dispozici sklepní kóje. Prodej včetně podílu na zahradě za domem s posezením a dětským hřištěm. Dokoupení parkovacího stání na uzavřeném pozemku v ceně 100.000 Kč. Cena včetně provize RK. Hypotéku zařídíme.
cena   4 195 000
  Prodej cihlového 3+kk s lodžií v Liberci, ul. Maršíkova
Chcete lyžovat na Ještědu, na Javorníku nebo v Jizerských horách? Chcete to mít kousek do Jizerek na běžky nebo na kolo? Nabízíme vám apartmán 3+kk s lodžií v nově rekonstruovaném domě v Liberci s velmi dobrou dostupností z Prahy (50 minut) nebo Mladé Boleslavi (25 minut) – sjezd z dálnice cca 700 metrů od domu. Dům po kompletní rekonstrukci včetně zateplení fasády a krovu, podlahy a veškeré instalace, nová nízkoenergetická okna Rehau (trojsklo), nová střecha a krov, podlahové topení - vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem Buderus, vinylové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře a vybavení koupelny v ceně, příprava pro kuch. linku. Možnost klientských změn dokončení interiéru: 14 barev podlahy, 8 barev dveří, několik barevných vzorů koupelny a sanita v ceně bytu. Energetická třída B - velice nízké provozní náklady. Prodej do osobního vlastnictví (s možným financováním hypotékou) nebo do družstevního vlastnictví (vlastní zdroje 33%, zbytek úvěr od družstva bez nutnosti doložení příjmů). Byt velikosti 3+kk s lodžií s celkovou plochou 82,2 m2 v 1. patře zděného domu s výtahem. V bytě 2 koupelny s WC, šatna a komora, prostorná lodžie orientovaná na jih. K dispozici sklepní kóje. Prodej včetně podílu na zahradě za domem s posezením a dětským hřištěm. Dokoupení parkovacího stání na uzavřeném pozemku v ceně 100.000 Kč. Cena včetně provize RK. Hypotéku zařídíme.
cena   3 495 000
  Prodej 2+kk+B v Liberci, ul. Nádvorní
K prodeji nabízíme byt 2+kk s balkonem (48,04 m2), družstevní vlastnictví, v Liberci - ul. Nádvorní, 4. NP. Krásný světlý byt orientovaný na jih s výhledem na Liberec a Ještědský hřeben. K bytu náleží vlastní parkovací stání u domu a sklep. Byt je v perfektním stavu. Vytápění: ústřední dálkové. Lokalita s kompletní občanskou vybaveností. K ceně je třeba připočítat převzetí hypotéky družstva (bez prokazování příjmů) u kterého je splátka ve výši 7,720,-Kč/měsíc po dobu ještě cca 9 let. Následně přejde byt do osobního vlastnictví. Energetická třída: G.
cena   790 000
  Prodej 2+1+L ve Svijanském Újezdu
Nabízíme k prodeji, slunný byt 2+1+lodžie + komora, 3. NP bez výtahu. Družstevní byt, který lze převést do OV o velikosti 88,3 m2 se nachází v cihlovém domě ve Svijanském Újezdu. V domě proběhla v letošním roce kompletní rekonstrukce. Byt v původním stavu, moc hezky řešený, vhodný k rekonstrukci s vlastním plynovým vytápěním. Možnost předělat na 3+kk. K bytu náleží 2 sklepní kóje a část půdy. Nízké provozní náklady. Klidné místo, u domu samoobsluha, sportoviště a koupaliště. Dobrá dostupnost na dálnici Turnov – Ml. Boleslav. Energetická třída: G. Parkování u domu.
cena   999 000
  Prodej 2+kk v Liberci, ul. Gagarinova
Prodej družstevního bytu 2+kk v Liberci, ul. Gagarinova ve třetím nadzemním podlaží panelového domu, užitná plocha 40 m2. Byt je po částečné rekonstrukci (nová koupelna – sprchový kout, kuchyň). V místě dobrá občanská vybavenost. Energetická třída: G.
cena   1 225 000