Warning: in_array() [function.in-array]: Wrong datatype for second argument in /web/htdocs2/pavelhalacz/home/www/byty.php on line 24
PATRIA REALITY s.r.o. | Byty
PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
Výběrový filtr
  Pokoj
  1+1
  1+kk
  2+1
  2+kk
  3+1
  3+kk
  4+1
  4+kk
  5+1 a více
  5+kk a více

  Pronájem 3+kk+komora ve vile, Liberec - Ruprechtice
Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt 3+kk+komora (86m2) po kompletní rekonstrukci v blízkosti centra Liberce. Jedná se o bezbariérový byt s vlastním vchodem v kompletně zrekonstruované vile s vlastním parkováním a zahradou k užívání (možnost vlastní zahrádky, posezení,…). 1. NP domu jen se čtyřmi byty. Nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů. V koupelně vana i sprchový kout. Byt je bez nábytku. Možnost parkování v zahradě nebo v garáži u domu. Vlastní podlahové vytápění a ohřev TUV. Možno dlouhodobý pronájem. Energetická třída: G. Vhodné pro max. 5 osob, nekuřáci. Volný začátkem června. Vratná kauce 16800,- Kč.
cena   13 000 Kč / měsíc
  Pronájem 3+kk v Liberci, ul. Ruprechtická
Nabízíme k pronájmu nadstandardní částečně podkrovní byt 3+kk+komora (107m2) po kompletní rekonstrukci v blízkosti centra Liberce. Jedná se o byt v kompletně zrekonstruované vile s vlastním parkováním a zahradou k užívání. 3. NP domu jen s třemi byty. Nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů a myčky. V koupělně vana i sprchový kout. Byt je bez nábytku. Možnost parkování v zahradě nebo v garáži u domu. Vlastní ÚT na elektrokotel a ohřev TUV. Možný dlouhodobý pronájem. Energetická třída: G. Vhodné pro max. 5 osob, nekuřáci. Volný dle dohody. Vratná kauce 19800,- Kč.
cena   15 900 Kč / měsíc